سبد خرید شما خلی است
پیشنهاد ویژه

درباره ما توسعه نیکان آبا

در صفحه درباره ما می توانید اطلاعات جامعی درباره مجموعه توسعه نیکان آبا بدست بیاورید. شروع به کار این مجموعه از سال ۱۳۶۸ به مدیریت آقای عباس عبیدی و با تولید اجاق گاز های هیئتی و رستورانی بود. این مجموعه کم کم با تلاش و کوشش و ابتکار فراوان تولیدات خود را افزایش داد و کالا هایی مانند انواع اجاق گاز ها ، شاخه های نفتی ، شاخه های گازی را تولید می کرد.

در سال ۱۳۷۳ با تولید کیک پز های خانگی و کباب پز های خانگی و کباب پز های خانگی و نیمه صنعتی وارد بازار شد و عرضه محصولات خود را به بازار بزرگ تهران (تیمچه حاج الدوله ) آغاز نمود. با گذشت زمان محصولات جدیدتری از ابن مجموعه در صنف آشپزخانه صنعتی و خانگی رو نمایی شد و تمامی این محصولات را با برند آبا به مشتریان خود عرضه می کردند.

در سال ۱۳۸۰ این شرکت جهت بالا بردن کیفیت و تمرکز در کار خود از صنف آشپزخانه های خانگی خارج شد و به صنف آشپزخانه های صنعتی ، هتلی ، رستورانی ، فست فود ، کافی شاپ ، آبمیوه گیری و بستنی کاملا روی آورد ، و تولیدات خود را در این زمینه روز به روز گسترش داد.

توسعه نیکان آبا

همگام با تحولات جهانی و طبق استاندارد های ملی سعی گردیم تا درخواست و نیاز های مصرف کننده و مشتریان خود را برطرف نماییم.

این مجموعه با طراحی و تولید قالب های متفاوت ، ساخت انواع ترولی پلاستیکی را برای اولین بار در سال ۱۳۸۹  آغاز نمود و با گذشت زمان مدل ها و سایز های مختلف دیگری را به تولید خود اضافه نمود و تنها تولید کننده این مدل از ترولی های صنعتی در این صنف می باشد.

این مجموعه در سال ۱۳۹۰ پا به عرصه ی واردات تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و فست فود گذاشت و اقلامی را که تولید نمی کرد را از کشور چیم خریداری و به مشتریان خود عرضه می نمود و با بالا بردن اقلام خود واردات را تا حال ادامه داده است و اجناس متفاوت و مختلفی را وارد می کند.

این مجموعه به اسم توسعه نیکان آبا همیشه از شروع سال های اول کار خود با بهترین کیفیت و مرغوبترین کیفیت ها اجناس خود را تولید می نماید و به مشتریان عزیز عرضه می کند ، همچنین وقتی پا به عرصه ی واردات گذاشت اجناس خود را طبق استاندارد های روز دنیا و با بالاترین کیفیت از کشور چین خریداری کرده استو در ایران با ضمانت و خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

هدف از ایجاد این سایت رساندن محصولات به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مشتریان محترم می باشد.

ما امیدواریم به یاری خداوند و به کمک شما روز به روز به بالا بردن کیفیت و کمیت به کار خود اهمیت فراوانی دهیم.

گواهی لوگو توسعه نیکان آبا

فعالیت های توسعه نیکان آبا

امروزه شرکت آبا برندی نام آشنا و قابل اعتماد در زمینه ارائه تجهیزات هتل ، تالار و رستوران و صنایع وابسته است. همه محصولات این شرکت براساس استانداردهای هتلی و بین المللی شناسایی و تهیه گردیده . این شرکت با داشتن چندین نمایندگی داخلی و خارجی اقدام به تامین و توزیع تجهیزات هتل ، تالار و رستوران در راستای حمایت از صنعت گردشگری خصوصا هتلداری نموده و به عنوان یک شرکت کاملا تخصصی همیشه یار و یاوری برای مدیران محترم هتل ، تالار و رستوران میباشد.

درخواست مشاوره رایگان